Disaster Recovery Center

Bądź przygotowany na wszelkie nieplanowane przerwy w funkcjonowaniu Twojej podstawowej infrastruktury IT.

DRC Mevspace

Zapasowe Centrum Danych Mevspace

DRC Mevspace składa się z powtarzalnych modułów zbudowanych w oparciu o własne know-how.

W przypadku awarii, błędu systemowego, ataku hakerów czy katastrofy dotykającej głównego Centrum Danych, system DRC Mevspace zapewni ciągłość działania Twoich usług, zgodnie ze scenariuszem działania, który wybierzesz.

Zamów
Disaster Recovery Mevspace

Dlaczego my?

Zapewniamy Twojej firmie bezpieczeństwo danych oraz ciągłość działania infrastruktury IT.

DRC Mevspace to sprawdzona i niezawodna infrastruktura, a także całodobowe wsparcie administratorów. Lokalizacja gwarantuje niezależność infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej od zasobów aglomeracji warszawskiej.

DC Mevspace1

Data Center Mevspace1

DRC Mevspace znajduje się w niedalekiej odległości od trasy S8 z dogodnym dojazdem z centrum Warszawy w czasie ok. 45 minut.

Centrum Danych Mevspace znajduje się na terenie strzeżonego obiektu z wydzielonymi strefami dostępu, do których wstęp mają wyłącznie upoważnieni pracownicy, podwykonawcy (usługi serwisowe) i klienci zgodnie z obowiązującymi procedurami. DC Mevspace 1 jest zasilane przez redundantną infrastrukturę telekomunikacyjną i energetyczną, doprowadzoną z różnych kierunków geograficznych.

Zalety

Zalety Disaster Recovery Center

Skalowalność i elastyczność

usług pozwala na utrzymywanie minimum zapotrzebowania na zasoby, a w przypadku awarii podstawowego ośrodka danych, pozwala na pełne rozszerzenie środowiska.

Lokalizacja DRC

poza aglomeracją warszawską pozwala na szybki i komfortowy dojazd z Warszawy jednocześnie zachowując bezpieczeństwo fizyczne oraz optymalizację kosztów.

Trasy światłowodowe

i infrastruktura telekomunikacyjna niezależna od węzłów warszawskich oraz niezależne źródła zasilania Disaster Recovery Center Mevspace.

Rozwiązania ekologiczne

Stawiamy na energię odnawialną, użycie paneli fotowoltaicznych oraz rozwiązania know how np. technologia MEVFRAME, dzięki niej współczynnik PUE jest niższy niż 1,4.

Chcesz wiedzieć więcej o DRC od Mevspace?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się