Virtual Rack

Twoja zsynchronizowana, wirtualna infrastruktura IT.

Virtual Rack

Virtual Rack

Virtual Rack, czyli wirtualna szafa.

To usługa, która bezpiecznie łączy ze sobą serwery dedykowane za pośrednictwem jednej lub kilku prywatnych sieci VLAN. Połącz usługę Virtual Rack z serwerami dedykowanymi lub chmurą prywatną Mevspace.

Zamów
Virtual Rack od Mevspace

Jak działa Virtual Rack?

Virtual Rack pomaga połączyć rozmaite serwery i usługi, położone w różnych Data Center za pomocą wydzielenia wirtualnych sieci prywatnych.

Szafy połączone wirtualnymi switchami do prywatnej sieci VLAN pozwalają uzyskać połączenie niewidoczne dla innych użytkowników, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twoich rozproszonych usług.

W obrębie jednego sprzętu jesteśmy w stanie stworzyć wirtualne środowisko oraz jego kopię na kolejnej maszynie i w przypadku awarii szybko przywrócić system do działania.

Dlaczego my

Dlaczego warto skorzystać z Virtual Rack od Mevspace?

Połącz poza siecią publiczną swoją infrastrukturę umieszczoną w kilku modułach Data Center.

Zbuduj z Mevspace profesjonalną infrastrukturę stawiając na wydajność, niższe koszty i wsparcie techniczne. Nie musisz fizycznie przenosić infrastruktury, aby móc cieszyć się zsynchronizowanym działaniem serwerów i usług.

Zalety

Zalety

Spójna infrastruktura

która podnosi jakość użytkowania serwerów i zarządzania nimi.

Bezpieczeństwo

Virtual Rack poprzez użycie prywatnych i wirtualnych sieci VLAN odseparowuje połączenia. Sprawiając, że są niewidoczne dla innych użytkowników.

Własna sieć

wdrożenie i ilość połączeń VLAN dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Chcesz wiedzieć więcej o Virtual Rack od Mevspace?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się