Serwery VPS

Wydajność zbliżona do komputerów fizycznych.

Serwery VPS

Serwery VPS

VPS (virtual private serwer), czyli wirtualny serwer prywatny. VPS to rozwiązanie, które pozwala na podział maszyny fizycznej na kilka niezależnych maszyn wirtualnych. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym w dziedzinie wirtualizacji sprzętu VPS Skynode pozwalają na osiągnięcie wydajności zbliżonej do komputerów fizycznych.

VPS Skynode to efektywne kosztowo, pro-ekologiczne, a nade wszystko wyjątkowo bezpieczne serwery do uruchamiania Twoich aplikacji.

Serwery VPS

Serwer VPS to

 • Wolny wybór systemu operacyjnego

  Zunifikowane parametry serwera zapewniają prawidłową pracę popularnych systemów operacyjnych, a w szczególności systemów Linux oraz Windows.

 • Gwarancja bezpieczeństwa

  W przypadku awarii w zaledwie kilka sekund Twój serwer znajdzie się na sprawnej maszynie, bez restartu systemu operacyjnego i niezauważalnie dla Twojej aplikacji.

 • Ochrona środowiska

  Do napędzania serwerów wirtualnych angażowane jest tylko tyle maszyn ile zapewni dostępność potrzebnych w danej chwili zasobów.

 • Dostosowanie zasobów

  W zaledwie kilka minut możesz zmienić ilość pamięci, moc procesora i szybkość łącza, tak by odpowiadały one Twoim aktualnym potrzebom.

 • Pełna kontrola

  Otrzymujesz wyłączny dostęp administracyjny wraz z pulpitem zdalnym.

 • Efektywność kosztowa

  Technologia optymalizacji angażowania zasobów, umożliwia znaczącą redukcję kosztów. Serwery VPS Skynode to dobra jakość w rozsądnej cenie.

 • Serwer VPS z administracją

  Oferta VPS z panelem administracyjnym skierowana jest do użytkowników, którzy cenią sobie wygodę i łatwość w zarządzaniu swoimi usługami. Skynode oferuje dodatkową usługę pełnej administracji - zarządzania serwerem VPS.

Serwery VPS

Transfer miesięczny Bez limitu
Adresy IPv4 1
Adresy IPv6 1
Kopia bezpieczeństwa Raz na dobę
Dostęp root (shell)
Zdalna konsola VNC
Typ wirtualizacji KVM
Zdalny restart
Wsparcie przez telefon i email
Dyżury administratorów 24/7
Panel do zarządzania usługami
Lokalizacja Polska, Warszawa
Przepustowość łącza 100Mbit/s
System operacyjny Linux / Windows (opcja)

Program Partnerski Mevspace

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się