Mevspace

Od blisko 10 lat wykorzystujemy i rozwijamy nowe technologie.

Misja

Mevspace tworzą ludzie, których pasją jest rozwój technologii. Chcemy pomagać naszym Klientom osiągnąć sukces, dostarczając kompetencje i rozwiązania, których potrzebują 24/7/365. Mając na uwadze Waszą i naszą przyszłość, dbamy o otaczające nas środowisko wykorzystując przy tym innowacyjną i energooszczędną technologię.

Wizja

Mevspace dąży do pozycji lidera w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań IT w niskiej cenie, dzięki własnej koncepcji MEVFRAME, która wykorzystuje m.in. energię odnawialną oraz Data Center Mevspace. Celem Mevspace jest umożliwiać Klientom rozwój własnych usług bez ograniczeń, dbając o ich stabilność i bezpieczeństwo.

O nas

Od blisko 10 lat wykorzystujemy i rozwijamy nowe technologie.

Konsekwentnie prowadzone badania i ich wdrażanie pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera w wielu obszarach technologicznych.

Dotyczą one optymalizacji rozwiązań w usługach ICT oraz technologii produkcji Modułowych Centrów Danych (serwerowni kontenerowych), której jesteśmy właścicielem. W wyniku naszych doświadczeń powstała koncepcja MEVFRAME na podstawie której budujemy nasze usługi w sposób najbardziej efektywny, ekonomiczny i ekologiczny.

Więcej o Mevframe
Serwerwonie kontenerowe

Autorskie rozwiązanie Modułowych Centrów Danych.

Serwerownie w kontenerach budujemy w Polsce w oparciu o własne badania przemysłowe.

Wykorzystanie serwerowni kontenerowych optymalizuje oferowane usługi pod kątem zużywanych zasobów. Dzięki ich zastosowaniu w DC Mevspace 1 budujemy własną infrastrukturę serwerów dedykowanych, chmur prywatnych oraz usługi kolokacji.

Koncepcja Mevframe

Koncepcja Mevframe.

Zaoszczędzisz na infrastrukturze IT nawet do 40%.

Koncepcja MEVFRAME, czyli serwerownia o konstrukcji umożliwiającej wykorzystywanie chłodu atmosferycznego, maksymalnej ergonomii szaf i powierzchni oraz pozostałej infrastruktury.

Użyte podzespoły i sposób ich montażu w serwerach, dzięki zastosowaniu obudowy typu MEVFRAME, są maksymalnie efektywne energetycznie, zmniejszają również zużycie energii ze źródeł konwencjonalnych, które generują dużą ilość zanieczyszczeń do atmosfery.

Data Center i Disaster Recovery Center

Zewnętrzny ośrodek Data Center z własnym DRC.

Ośrodek Data Center wybudowany zgodnie z założeniami koncepcji Mevframe.

Wykorzystywane przez nas serwerownie kontenerowe to idealne rozwiązanie DRC z uwagi na niezależność zasobów, które wynika ze sposobu budowy ośrodka. Każdy moduł Data Center (kontener) stanowi niezależny element, który optymalizuje koszty utrzymania. Staramy się rozwijać technologię w oparciu o nasze doświadczenia i obserwacje.

Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać Mevspace?

Indywidualne podejście do klienta

Jako firma z dużymi kompetencjami wiemy, że sukces Klienta to nasz sukces. Dlatego ciągle rozwijamy naszą Firmę (usługi oraz support) aby sprostać wymaganiom stawianym przez konsumentów.

Stawiamy na ekologię

Tworząc nasze usługi dbamy o środowisko. Data Center Mevspace wykorzystuje energię odnawialną, a także koncepcję MEVFRAME, która redukuje koszty usług do nawet 40% w stosunku do konkurencji.

Polska marka

Mevspace od dekady zaspokaja i nieprzerwanie dba o potrzeby klientów. Wszystkie etapy czyli badania, usługi, oraz produkcja prowadzone i wykonywane są wyłącznie w Polsce.

Własne Data Center

Serwerownie kontenerowe Mevspace znajdują się ok. 40 km od Warszawy. Lokalizacja i technologia gwarantuje nam przewagę w cenach usług, a także w bezpieczeństwie oraz niezależności telekomunikacyjnej i energetycznej.

Trzy serwerownie

Obecnie posiadamy 3 niezależne i profesjonalne serwerownie. Dwie z nich znajdują się w Warszawie, natomiast trzecia w Wyszkowie i jest to podstawowy ośrodek Data Center oraz Disaster Recovery Mevspace.

Profesjonalne wsparcie

Dysponujemy zespołem administratorów z dużym doświadczeniem, o wysokich kompetencjach. Nad ciągłością usług czuwa nieprzerwanie 24/7/365 Network Operation Center. Posiadamy również własny zespół programistów.

Zespół Mevspace

Poznaj nasz zespół

Adam Ochmański

CEO / CTO

Dariusz Makowski

Chief Business Development Officer

Ewa Owczarczyk

Office Manager

Laura Krzywicka

Marketing Specialist

Natalia Sienkiewicz

Web Designer

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się