Dążymy do pozycji lidera w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań IT w korzystnej cenie, dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej i nowoczesnej technologii.

Mevspace ma na celu umożliwiać klientom rozwój własnych usługi bez ograniczeń, dbając o stabilność i bezpieczeństwo, a także o to, aby każdy kilowat energii był maksymalnie wykorzystany i pochodził z odnawialnych źródeł.

Nasza misja

Mevspace tworzą ludzie, których pasją jest rozwój technologii.

Chcemy pomagać naszym klientom osiągnąć sukces, dostarczając kompetencje i rozwiązania, których potrzebują 24/7/365. Mając na uwadze waszą i naszą przyszłość, dbamy o otaczające nas środowisko wykorzystując przy tym innowacyjną i energooszczędną technologię.

Zespół Mevspace

Poznaj nasz zespół

Adam Ochmański

CEO / CTO

Wyspecjalizowany administrator systemów IT od poziomu instalacji liniowych do poziomu systemów szkieletowych. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania, finansów, realizacji prac B+R i wdrażania ich wyników do praktyki gospodarczej oraz wprowadzania nowych produktów na rynek.

Roman Buczyński

IT Director

Odpowiedzialny za infrastrukturę sprzętową oraz sieciową. Posiada duże doświadczenie w pracy na stanowisku administratora, specjalisty Linux. Biegle obsługuje administrowanie systemami operacyjnymi z rodziny Linux, a także MS Windows.

Dariusz Makowski

Chief Business Development Officer

Skuteczny manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarach sprzedaży IT i Telco. Posiada szerokie kompetencje w określaniu strategii i kierunku rozwoju produktów i usług.

Laura Krzywicka

Marketing Specialist

Entuzjastka social mediów oraz budowania wizerunku firm i produktów. Wdraża plany marketingowe dla zapewnienia określonego poziomu sprzedaży przy doborze skutecznych narzędzi.

Piotr Machałek

Chief Operating Officer

Doświadczony menadżer, odpowiedzialny za funkcjonowanie spółki. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz realizacji przedsięwzięć biznesowych.

Program Partnerski Mevspace

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się