Oferta kolokacji

Twoja infrastruktura IT w dobrych rękach.

Kolokacja Rack

Kolokacja Rack

Bezpieczny hoteling Twoich serwerów.

Zapewnimy bezpieczne miejsce i infrastrukturę IT niezbędną do działania serwerów. Drugi z wariantów kolokacji w Mevspace to szafa RACK. Oferujemy umieszczenie serwerów w centrum danych o wysokim standardzie w okolicach Warszawy.

Profesjonalna serwerownia

DC Mevspace 1 to serwerownia, która spełnia wymagania TIER 3+. To bezpieczny i sprawdzony obiekt, z którego korzystają Klienci z kilkudziesięciu krajów całego świata. Usytuowanie serwerowni poza Warszawą, to mniejszy koszt utrzymania obiektu, a co za tym idzie - niższe ceny.

Elastyczność

Elastyczność oraz efektywność kolokacji, to dostosowanie zasobów do aktualnych potrzeb Klienta. Dzięki wykorzystaniu Modułowych Centrów Danych jesteśmy w stanie zwiększyć zasoby o dodatkowe pomieszczenia w max. 3 miesiące.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy przygotowani na wszelkie możliwe awarie i zapobieganie im. Posiadamy zaawansowane systemy bezpieczeństwa i gwarantowanej ciągłości działania, w tym zasilanie awaryjne oraz profesjonalny support na miejscu 24/7/365.

Kolokacja Box

Kolokacja Box

Zabezpieczona, wydzielona przestrzeń Twojej kolokacji.

Kiedy sama kolokacja szafy to za mało, a bezpieczeństwo własnych zasobów stawiasz na pierwszym miejscu, wybierz opcję Box. Otrzymasz szafy z wydzieloną powierzchnią i wyłącznym dostępem. 

System zabezpieczeń

Bezpieczna serwerownia posiadająca rozbudowany system kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego CCTV oraz system wczesnego ostrzegania przeciwpożarowego i gaszenia gazem.

Dedykowana powierzchnia

Wyznaczona i zamknięta powierzchnia kolokacji, szafy RACK znajdują się w ramach wydzielonego boxu, zabezpieczonego przed osobami niepowołanymi.

Model rozliczeń

Klient może wybrać spośród dwóch wygodnych modeli rozliczeń: ryczałtowy oraz rozliczenia licznikiem.

Kolokacja Data Room

Kolokacja Data Room

Osobny moduł dla całej Twojej infrastruktury.

Usługa, która umożliwi Ci fizycznie umieszczenie infrastruktury IT w jednym z bezpiecznych modułów serwerowni Mevspace. Kolokacja Data Room to zapewnienie swojej infrastrukturze bezpiecznego i stale monitorowanego odrębnego modułu serwerowni kontenerowej. 

Wybór operatora

Swobodne i niezależne tworzenie własnej architektury telekomunikacyjnej. Zapewniamy Klientowi swobodny wybór zewnętrznego operatora usług telekomunikacyjnych.

Wyłączność

Cały, wybrany moduł Klient otrzymuje do indywidualnego użytku. Osobny moduł to największe bezpieczeństwo kolokowanej infrastruktury.

Niezależność

Każdy kontener to osobny, autonomiczny element z podpiętymi niezależnymi zasobami i instalacjami. 

Dowiedz się więcej

Modułowe DC

Profesjonalne i funkcjonalne Data Center zamknięte w kontenerze.

Data Center

Trzy nowoczesne i profesjonalne serwerownie.

DRC

Powtarzalne moduły zbudowane w oparciu o własne know-how.

Chcesz wiedzieć więcej o Kolokacji od Mevspace?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się