Backup

Zabezpiecz siebie i swój biznes przed utratą danych.

Przestrzeń Backup

Przestrzeń backup dostępna od ręki
Zarządzanie dedykowaną przestrzenią
Elastyczne rozszerzenie swojej przestrzeni
Cena za każde 100GB backup’u to tylko 5 zł/mc netto

Usługa pełnego backupu

Konkretna lokalizacja
Wybrane metody
Ustalony harmonogram
Określony czas przechowywania
Backup

Gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.

Dzięki tworzeniu kopii zapasowych jesteś w stanie nie tylko uchronić się przed awarią sprzętu lub błędu systemowego, ale również przed atakiem hakerów.

Udostępniamy przestrzeń przeznaczoną na Twoją kopię zapasową dostarczając usługę, która zapewnia wysokie transfery danych oraz szerokie możliwości w zakresie protokołów dostępu takich jak:

FTP

FTPS

NFS

CIFS

RSYNC

Zamów na Skynode
Dlaczego my

Poznaj Backup od Mevspace

Twoje kopie zapasowe będą przechowywane w jednej z trzech bezpiecznych lokalizacji Data Center Mevspace.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest istotne, zwłaszcza wtedy, gdy Twój biznes nie może pozwolić sobie na ich utratę czy przerwy w działaniu.

Dlatego profesjonalna infrastruktura Mevspace zapewnia rzetelną ochronę danych, a innowacyjny system buckupu umożliwia elastyczne rozszerzenie zasobów na żądanie i przechowywanie dowolnej ilości kopii.

Zalety

Korzyści z wyboru Backupu Mevspace

Gwarancja ciągłości działania

Także bezpieczeństwo przywrócenia danych dla Twojej Firmy. Wykonujemy backupy pełne oraz przyrostowe w zależności od Twoich potrzeb. Napisz do nas, a doradzimy Ci jaki wybrać.

Bezpieczne przechowywanie

Backup możemy przechować w trzech profesjonalnych i niezależnych lokalizacjach na wydzielonych zasobach. Poprzez wykorzystanie bezpiecznych metod Twoje dane są zabezpieczone w każdym momencie wykonywania Backupu.

Sprawdzone technologie

Które sprawdzają się w tworzeniu kopii zapasowych danych i systemów szybko i sprawnie. Backup wykonujemy na zdalny host do innego Data Center, niż to w którym znajdują się Twoje głowne dane.

Łatwe zarządzanie

Możesz sam zarządzać swoim backupem, monitorować, dostosowywać oraz sprawować kontrolę nad kopiami zapasowymi z poziomu panelu administratora.

Elastyczność

Dostosuj swój własny harmonogram wykonywania backup’u i ustal automatyczne zapisywanie danych. Backup Mevspace to spersonalizowany system zabezpieczania danych w chmurze.

Szybkie dostosowanie

Dzięki zachowanej elastyczności rozszerzania usług w każdym momencie możesz powiększyć swoje zasoby i stworzyć większą kopię zapasową.

Dowiedz się więcej

Chmura Hybrydowa

Rozszerz swoją chmurę o zasoby Chmury Hybrydowej.

Kolokacja

Wynajmij przestrzeń na swoje serwery i korzystaj z infrastruktury DC.

Data Center

Trzy nowoczesne i profesjonalne serwerownie.

Chcesz wiedzieć więcej o Backupie od Mevspace?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Ta strona używa cookies. Kliknij "Zgadzam się", jeśli akceptujesz politykę prywatności lub "Polityka prywatności" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Polityka prywatności Zgadzam się